Kama Ostaszewska, czyli kto

Mam i córka podziwiają suknię ślubną z atelier Kamy Ostaszewskiej

Ja, projektantka sukni ślubnych i wieczorowych

Z wykształcenia i pasji jestem projektantką, krawcową i stylistką, szukającą ciągle inspiracji do nowych projektów i skoncentrowana na swoich klientach.

Jak jedna z nielicznych na rynku osobiście obsługuję Moje Klientki, projektując i szyjąc dla nich suknie. Lubię tę intymność i kameralny nastrój, który razem tworzymy. Nie lubię i nie chcę się spieszyć., choć oczywiście zdarzają się ekspresowe akcje 🙂

Jestem wychowanką starej rzemieślniczej szkoły krawieckiej. Lubię bezpośredni kontakt z klientem, wysmakowane i wysokiej jakości tkaniny, gobeliny, piękną porcelanę i meble z duszą.


Ja, mama

W maju 2019, dokładnie w Dzień Matki, urodziłam pięknego synka Oskara. W tym dniu spełniło się moje największe marzenie – zostałam mamą. Zostałam mamą, chociaż nie wierzyłam, że to możliwe. Po 14 latach starań udało się. Dzisiaj już wiem, że niemożliwe nie istnieje. Sama jestem tego dowodem. Teraz spełniam się jako mama i rozkoszuję się przytuleniami, słowami, które padają z ust tego małego człowieka 🙂


Ja, podróżniczka

Zarażona pasją do podróży, zwiedzam z pasją Azję Południowo-Wschodnią, oglądając, dotykając i smakując wszystkiego. Podróżuję z moim ukochanym Skarbuchem, plecakiem i przewodnikiem. Uwielbiam także trekking i jestem dumna, że idąc pieszo śladami pierwszych zdobywców Mount Everest, po 21 dniach zdobyłam wysokość 5500 m n.p.m. Cudowne uczucie 🙂 Teraz wprowadzamy w górską pasję swojego synka i razem stawiamy pierwsze kroki na szlakach.

Kama Ostaszewska
Zapraszam do pracowni 🙂